Netflix Dizi ve Film Önerileri

Bu diziyi arkadaşına gönder
facebook üzerinde paylaş
twitter üzerinde paylaş
linkedin üzerinde paylaş
whatsapp üzerinde paylaş
pinterest üzerinde paylaş
email üzerinde paylaş
17 Nisan 2020

Yayınlanma Tarihi

İmdb Puanı : 4.5

6.889 Kişi oyladı

Kaç Sezon : 1

Kaç Bölüm : 9

18+

Üzeri yaş için uygundur

Işınla Beni Scotty :)

Too Hot to Handle Konusu

Yakışıklı ve bekar gençler cennetin kıyılarında genç ve güzel kızlarla buluşup kaynaşıyor. Ama küçük bir sorun var. 100.000$ değerindeki büyük ödülü kazanmak için seksi bırakmaları gerekiyor. Sevişen kaybeder…

Too Hot to Handle Fragmanı

Video oynatmak

Too Hot to Handle Oyuncuları

Oyuncu Adı:
Chloe Veitch
Dizi Rolü:
Yarışmacı
Oyuncu Adı:
David Birtwistle
Dizi Rolü:
Yarışmacı
Oyuncu Adı:
Francesca Farago
Dizi Rolü:
Yarışmacı
Oyuncu Adı:
Harry Jowsey
Dizi Rolü:
Yarışmacı
Oyuncu Adı:
Kelechi Dyke
Dizi Rolü:
Yarışmacı
Oyuncu Adı:
Nicole O'Brien
Dizi Rolü:
Yarışmacı

Too Hot to Handle Hakkında Detaylı Bilgi

Too Hot to Handle‘ Fremantle yapım tarafından yayınlanan flört reality tv şovudur. Laura Gibson ve Charlie Bennett tarafından hayata geçirilmiştir. 17 Nisan 2020’de Netflix’te yayınlandı ilk sezonu dokuz bölümden oluşmaktadır. Şov’un içerisinde yarışmacılara uymaları gereken kuralları sürekli hatırlatan “Lana” adında bir sanal asistan yer alıyor.

Too Hot to Handle on kişilik bir grubun dört hafta sonunda 100.000$ kazanmalarını sağlayacak sahil kenarında bir yere götürülmesiyle başlıyor. Ancak, yarışmacılar’ın bu ödülü kazanabilmeleri için öpüşme, seks veya mastürbasyon gibi cinsel hiçbir eylem yapmamaları gerekiyor. Bunlardan herhangi birini yaptıkları takdirde , ödül parası belirli bir miktarda azalıyor. Öpüşmek 3000$, oral seks 6000$ ve seks 20.000$ toplam ödülü düşürmektedir. Bu erotik Reality Şov’a yarışmanın ortasında, dört yeni yarışmacı daha katılır ve diğerleriyle aynı kurallara uyması gereken toplam on dört yarışmacı olur.

Şov Laura Gibson tarafından yaratıldı ve Charlie Bennett tarafından geliştirildi ve Seinfeld’in “ The Contest ” bölümü Too Hot to Handle için ilham kaynağı olarak gösterildi. Sekiz bölümlük dizinin yapımcılığını Tallback üstlenmiştir.

Too Hot to Handle’ın baş yapımcıları Viki Kolar ve Jonno Richards, yapay zeka ve sanal asistanlardan, ilham aldıklarını söylediler.

10 Nisan 2020’de Netflix, Too Hot to Handle’ın ilk sezonunun fragmanını yayınladı. 8 bölümün tamamı 17 Nisan 2020’de Netflix’de yayınlandı. 8 Mayıs 2020’de tekrar bir bölüm daha yayınlandı ve bu bölümde Desiree Burch on dört yarışmacı ile röportaj yaptı.

Too Hot To Handle İzleyicisin Yorumuna Göz Atalım

İlk bölümü izledim ve kendimi rahat bırakmam gerektiğini hissediyorum: Öncelikle, neye kaydolduğunu bilmiyormuş gibi davrandıklarını anlamıyorum – oyunun kurallarını öğrendiklerinde hepsi şok oldu ya da bu şey her neyse. Sanırım bir realite şovunun gerçek görünmesini sağlamanın amacı bu, ancak bir adaya atılan ve orada ne yaptıklarını bilmeyen bir grup insan çok gerçek değil, içerik oluşturucular girişi başka bir şekilde tasarlamış olabilir . Öyleyse, belki fazla pragmatik düşünüyordum, ama kim onu ​​bir ay boyunca 100.000 dolara pantolonunda tutamaz ki? Yine, bu gösterinin arkasındaki fikri görmüyorum. O adamın kendi kütle çekim alanıyla kozmik bir yıldız olma yöntemiyle büyülendiğimi itiraf etmem gerekse de ondan bir şey öğrenebileceğinizi sanmıyorum. Ve sonra bir adamın diğerine uzun vadeli bir ilişki içinde kızlardan biriyle kendini hayal edip edemeyeceğini sorduğu bir diyalog vardı. Hepsi 5 dakikalık bir konuşma yaptıktan sonra. Ancak hepsi bu kadar değil, daha sonra uzun vadeli terimin dört hafta anlamına geldiğini açıklayan bir şaka eklenir. Haha.

Too Hot to Handle Fotoğrafları

Too Hot to Handle Dizisi Tüm Sezon ve Bölümleri

Too Hot to Handle Kaç Sezon?

1 Sezondan oluşuyor.

Too Hot to Handle Kaç Bölüm?

9 Bölümden oluşuyor.

Too Hot to Handle 1. Sezon Bölümleri


Gösterişli bekâr gençler cennetin kıyılarında buluşup kaynaşıyor. Ama küçük bir sorun var. 100.000 $ değerindeki büyük ödülü kazanmak için seksi bırakmaları gerekiyor.
 • 1 .Bölüm Aşk, Seks ya da Para
 • Bu sezonun bekârları resmi olarak buluşup ateşli bir inziva için planlar yapıyor. Bu arada yüksek teknolojili bir sunucu, ciddi bir sürprizi açıklamaya hazırlanıyor.
 • 2 .Bölüm Harry, Francesca ile Tanışınca
 • Lana kuralları belirledikten sonra bekârlar, sevişmelerine gem vuruyor. Birkaç istisna dışında... Peki asi çiftlerin sebep olduğu zarar ne?
 • 3 .Bölüm İntikam Sıcak Yenen Bir Yemektir
 • Francesca ve Haley radikal oyunlarını geliştiriyor. Rhonda ve Sharron gece yarısı sohbet ediyor. Bekârlar bir cinsellik atölyesinde birbirine bağlanıyor.
 • 4 .Bölüm Aşk Üçgenleri
 • Bryce'ın yerleşmesi Chloe'nin çok hoşuna gidiyor. Grup, sözsüz iletişim pratiği yapıyor ve aralarındaki bağlar gelişiyor. Lana, yeni bir aksesuarı tanıtıyor.
 • 5 .Bölüm Olgun Bir Erkek Olmak
 • Rhonda ve Sharron, aşk gecelerini özetliyor ve harcamalarını hesaplıyor. Francesca duygularını gözden geçiriyor. Erkekler zayıflık hakkında bir şeyler öğreniyor.
 • 6 .Bölüm Bryce Doğru Değil
 • Harry, Francesca'nın içten talebine karşılık veriyor. Lana, şoke edici bir karar alıyor. Bekârlar yeni arkadaşlarına ve potansiyel aşklarına merhaba diyor.
 • 7 .Bölüm Kadının Gücü
 • Pahalıya patlayan bir öpüşmenin ardından grup dinamiği değişmeye devam ediyor. Rhonda, Sharron'la daha çok şey paylaşıyor. Kadınlar gevşeyerek kadın gücünü öğreniyor.
 • 8 .Bölüm Şehvet ya da Mahvet
 • Yaramazlıklarla dolu bir sezon sona yaklaşırken Lana son sürprizleri açıklıyor. Çiftler inziva sonrası planlarına değiniyor ve para ödülü sahiplerini buluyor.
 • 9 .Bölüm Ekstra Seksi: Yeniden Buluşma
 • Sunucu Desiree Burch yeni haberlerin, enerjik bir şakacının ve şehvetli oyunların yer aldığı sanal bir yeniden buluşma için bu sezonun bekârlarına bağlanıyor.
 • facebook üzerinde paylaş
  twitter üzerinde paylaş
  linkedin üzerinde paylaş
  whatsapp üzerinde paylaş
  pinterest üzerinde paylaş
  email üzerinde paylaş
  Fotoğraf KaynağıIMDB

  Too Hot to Handle Yorumları

  Yorum yapın

  Netflix dizi önerileri

  Netflix Filmleri

  Split

  Split Filminin Konusu Split, 2016 Amerikan psikolojik korku gerilim filmi ve M. Night Shyamalan tarafından yazılan, yönetilen ve prodüktörlüğünü yapan, James McAvoy, Anya Taylor-Joy ve

  Tüm Detaylar »
  Netflix Dizileri

  Lupin

  Lupin, George Kay ve François Uzan tarafından 8 Ocak 2021’de Netflix’te yayınlanan bir Fransız Suç, Aksiyon, Drama web televizyon dizisidir. Dizi iki bölüm halinde yayınlanan

  Tüm Detaylar »
  Netflix Filmleri

  Facia Üçlü

  Facia Üçlü, birbirinden bitirim olan üç arkadaşın yaşadığı maceraları konu ediyor. Genç bir adam olan Emre, dedesinden kalan parayı ivedi bir şekilde ele geçirmenin hayalini

  Tüm Detaylar »
  tr_TRTurkish

  NETFLİX DİZİLERİ

  NETFLİX DİZİ VE FİLM İZLEME ÖNERİLERİ