Netflix Dizi ve Film Önerileri

Bu diziyi arkadaşına gönder
facebook üzerinde paylaş
twitter üzerinde paylaş
linkedin üzerinde paylaş
whatsapp üzerinde paylaş
pinterest üzerinde paylaş
email üzerinde paylaş
2019

Yayınlanma Tarihi

İmdb Puanı : 8.2

284.176 Kişi oyladı

Kaç Sezon : 1

Kaç Bölüm : 8

18+

Üzeri yaş için uygundur

Işınla Beni Scotty :)

The Witcher Konusu

Mutasyona uğramış bir yaratık avcısı olan Rivyalı Geralt, insanların genellikle canavarlardan daha kötü olduğu, kargaşa içindeki bir dünyada kaderine doğru uzun bir yol alıyor.

The Witcher Fragmanı

Video oynatmak

The Witcher Oyuncuları

Oyuncu Adı:
Henry Cavill
Dizi Rolü:
Geralt of Rivia
Oyuncu Adı:
Freya Allan
Dizi Rolü:
Ciri
Oyuncu Adı:
Yasen Atour
Dizi Rolü:
Coen
Oyuncu Adı:
Basil Eidenbenz
Dizi Rolü:
Eskel
Oyuncu Adı:
Anya Chalotra
Dizi Rolü:
Yennefer
Oyuncu Adı:
Mimi Ndiweni
Dizi Rolü:
Fringilla

The Witcher Hakkında Detaylı Bilgi

The Witcher, Lauren Schmidt Hissrich tarafından üretilen bir Polonya-Amerikan fantezi drama akış televizyon dizisidir. Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski’nin aynı adı taşıyan kitap serisine dayanıyor.

The Witcher , Ortaçağ esintili bir kara kütlesinde yer alan The Witcher, kader tarafından birbirine bağlı olan Rivia Geralt ve Prenses Ciri’nin efsanesini araştırıyor. Henry Cavill, Freya Allan ve Anya Chalotra’yı canlandırıyor.

The Witcher Netflix Dizisi
WW_101_22.05.2019_72.ARW

İlk sezon sekiz bölümden oluşuyordu ve 20 Aralık 2019’da netflix’te yayınlandı. Ana Witcher destanından önce gelen kısa öykülerin koleksiyonları olan son dilek ve kader Kılıcına dayanmaktadır. İlk sezon yayınlanmadan önce Netflix, 2021’de piyasaya sürülecek ikinci sekiz bölümlük bir sezon duyurdu.

The Witcher Fotoğrafları

The Witcher Dizisi Tüm Sezon ve Bölümleri

The Witcher Kaç Sezon?

1 Sezondan oluşuyor.

The Witcher Kaç Bölüm?

8 Bölümden oluşuyor.

The Witcher 1.Sezon Bölümleri


Mutasyona uğramış bir canavar avcısı olan Rivyalı Geralt, insanların çoğunlukla yaratıklardan daha uğursuz olduğu, karmaşa içindeki bir dünyada kaderine doğru yol alıyor.
 • 1 .Bölüm Sonun Başlangıcı
 • Geralt'ı Blaviken kasabasında düşmanca davranan ahali ve kurnaz bir büyücü karşılar. Nilfgaard'ın gözlerini Cintra'ya dikmesiyle Ciri'nin kraliyet yaşantısı altüst olur.
 • 2 .Bölüm Dört Altın
 • Zorbalığa uğrayan ve ihmal edilen Yennefer, şans eseri bir kaçış yolu bulur. Sözde bir şeytanı avlayan Geralt'ın işleri yolunda gitmez. Ciri kalabalık bir gruba sığınır.
 • 3 .Bölüm Hain Dolunay
 • Geralt, bir yaratığın rahatsız ettiği bir krallıkta başka bir Witcher'ın yarım bıraktığı işi üstlenir. Yennefer büyük bir bedel ödeyerek sihirli, yeni bir gelecek kurar.
 • 4 .Bölüm Şölenler, Piçler ve Cenazeler
 • Geralt bunun iyi bir fikir olmadığını bile bile Jaskier'e bir kraliyet balosunda eşlik eder. Ciri büyülü bir ormana girer. Yennefer yanındakileri korumaya çalışır.
 • 5 .Bölüm Bastırılmış İstekler
 • Uyarılara kulak asmayan Yennefer, kaybettiği bir şeyi geri almak için çare arar. Geralt istemeden Jaskier'i tehlikeye atar. Ciri'yi arama çalışmaları yoğunlaşır.
 • 6 .Bölüm Nadir Türler
 • Gizemli bir adam, Geralt'ı bir ejderhayı yakalamak için yapılan ava katılmaya ikna etmeye çalışır. Bu av tanıdık bir simayı cezbeder. Ciri kime güvenebileceğini sorgular.
 • 7 .Bölüm Düşüşten Önce
 • Nilfgaard'ın yükselen gücü Kıta için tehlike oluştururken Yennefer, geride bıraktığı geçmişe göz atar. Geralt ise Şaşırma Hakkı'na ilişkin yükümlülüğünü gözden geçirir.
 • 8 .Bölüm Çok Daha Fazlası
 • Geralt dehşet verici bir grup düşmandan saklanır. Yennefer ve diğer büyücüler direnmeye hazırlanır. Sarsılan Ciri, bir yabancının iyiliğine bel bağlar.
 • facebook üzerinde paylaş
  twitter üzerinde paylaş
  linkedin üzerinde paylaş
  whatsapp üzerinde paylaş
  pinterest üzerinde paylaş
  email üzerinde paylaş
  Fotoğraf KaynağıIMDB

  The Witcher Yorumları

  Yorum yapın

  Netflix dizi önerileri

  Netflix Filmleri

  Split

  Split Filminin Konusu Split, 2016 Amerikan psikolojik korku gerilim filmi ve M. Night Shyamalan tarafından yazılan, yönetilen ve prodüktörlüğünü yapan, James McAvoy, Anya Taylor-Joy ve

  Tüm Detaylar »
  Netflix Dizileri

  Lupin

  Lupin, George Kay ve François Uzan tarafından 8 Ocak 2021’de Netflix’te yayınlanan bir Fransız Suç, Aksiyon, Drama web televizyon dizisidir. Dizi iki bölüm halinde yayınlanan

  Tüm Detaylar »
  Netflix Filmleri

  Facia Üçlü

  Facia Üçlü, birbirinden bitirim olan üç arkadaşın yaşadığı maceraları konu ediyor. Genç bir adam olan Emre, dedesinden kalan parayı ivedi bir şekilde ele geçirmenin hayalini

  Tüm Detaylar »
  tr_TRTurkish

  NETFLİX DİZİLERİ

  NETFLİX DİZİ VE FİLM İZLEME ÖNERİLERİ