Netflix Dizi ve Film Önerileri

Bu diziyi arkadaşına gönder
facebook üzerinde paylaş
twitter üzerinde paylaş
linkedin üzerinde paylaş
whatsapp üzerinde paylaş
pinterest üzerinde paylaş
email üzerinde paylaş
2021

Yayınlanma Tarihi

5,4

IMDB Puanı

1 Saat 54 Dakika

Film Süresi

18+

Üzeri yaş için uygundur

Outside The Wire – Netflix Filmleri Fragman

Video oynatmak

Outside The Wire – Netflix Filmleri Hakkında Detaylı Bilgi

Outside The Wire Filminin Konusu

Genç bir drone pilotu olan Harp (Damson Idris) savaş alanında aldığı kötü bir karar sonucunda Leo (Anthony Mackie) ile çalışmak için görevlendirilir. Fakat Harp bu seferki takım arkadaşı ve aynı zamanda komutanı olan Leo’nun farklı bir özelliği olduğunu fark eder. Leo bir android‘dir. Harp ve Leo birlikte görevden göreve koşarken Harp, Leo’nun göründüğünden de fazla sırrı olduğunun farkına varır, şüphelenmeye başlar ve ikileme düşer. Leo gerçekten de düşündüğü gibi bir kahraman olmayabilir mi? Harp, bir android olan komutanın planlarının derinliklerinde kaybolurken ona güvenmeli mi yoksa Leo’nun Harp için farklı planları mı var?

Outside The Wire Filminin Özeti

Drone pilotu olan Leo (Damson Idris) bir anda kendini ölümcül bir askeri bölgenin içinde bulur. Leo’nun buradaki görevi ise silah teknolojisinin ve silahların yanlış ellere geçmesini engellemektir. Vücudunda ileri teknolojiye sahip geliştirmeler barındıran Yüzbaşı Harp (Anthony Mackie) komutasında altında çalışacak olan Leo, acaba android komutanı ile birlikte “kıyamet günü silahı” dedikleri cihazı bulabilecek midir?

Outside The Wire Filmi Plot

2036’da Rus paralı askerlerinin askeri müdahalesi, ABD’nin barışı koruma güçlerini orada konuşlandırmasına yol açtı. Bir operasyon sırasında, Birleşik Devletler Deniz Piyadeleri ve “Gumps” (robotik askerler) ekibi pusuya düşürülür. Direkt bir emre itaatsizlik eden 1. Teğmen Harp, şüpheli bir düşman fırlatıcısına karşı bir insansız hava aracı saldırısında bir Hellfire füzesi konuşlandırır, iki Deniz Piyadesini öldürür, ancak kalan 38 kişiyi kurtarır. daha önce – kendisinin tuhaf bir insan askeri subayı kılığına girmiş, son derece gelişmiş ve deneysel bir android süper askeri olduğunu ortaya çıkaran Kaptan Leo’ya atandığı Ukrayna’daki ABD operasyon üssü olan Camp Nathaniel’a gönderilir.

Harp ve Leo, Rus yanlısı terörist Victor Koval’ın, bir mülteci kampına aşı sağlama örtüsü altında Soğuk Savaş döneminden kalma nükleer füze siloları ağının kontrolünü ele geçirmesini engellemek için bir göreve çıktı. Yolda, konvoyları, dostça bir yardım kamyonuna bildirilen saldırıya yanıt verir ve bu da ABD Deniz Piyadeleri ile silahlı yerel halk arasında bir çekişmeye neden olur. Bir Gump, Gump’a taş atan bir yerliyi “önceden empoze ettikten” (oku: vuruyor) sonra, Kaptan Leo, yerlilere yardım kamyonunun içeriğini vererek çatışmaya barışçıl bir çözüm bulmayı başarır. Bununla birlikte, Rus yanlısı isyancılar, toplanan yerel halkı ve ABD Deniz Kuvvetlerini pusuya düşürür ve bu da bir çatışmaya yol açar. Bu, Leo’yu ve gergin Harp’ı mülteci kampına yürüyerek gitmeye zorlarken, ABD Deniz Piyadeleri isyancılarla savaşmak için geride kalır.

Filmin Devamında İse

Mülteci yerleşkesine vardıktan sonra, Leo ve Harp bir isyancı tarafından keskin nişancı tüfeği ile vurularak birkaç sivili öldürür, ancak onları kaçırır. Arp, Leo’nun bilgi almak için isyancıya işkence etmesini izler ve onu toplanan kalabalık tarafından öldürülmeye bırakarak Harp’ı rahatsız eder. Leo ve Harp, bir yetimhanede direniş lideri olan bağlantıları Sofiya ile buluşur. Harp’a, birçok öksüzün ebeveynlerinin ölümlerinden ABD’deki drone saldırılarının sorumlu olduğunu ve onu daha da rahatsız ettiğini söyler.

Sofiya onları, Koval’ın aradığı nükleer fırlatma kodlarının bulunduğu bir banka kasasının yerini bilen bir silah satıcısına götürür. Harp ve Leo, birkaç Rus yapımı Gump’ı içeren Koval’ın güçleri tarafından karşılandıkları bankaya giderler. Harp, Russian Gumps ve bir US Gumps ekibi arasındaki çapraz ateşe yakalanan sivilleri kurtarmaya yardım etme cesaretini kazanırken, Leo kodları alır ama Koval hiçbir yerde bulunamaz. Harp tarafından çağrılan bir insansız hava aracı saldırısı, bankayı ve çevredeki birkaç binayı yok eder ve askeri komutanın hem Koval hem de Leo’nun öldüğüne inanmasına yol açar.

Harp, kendisine kodlar için kendi planları olduğunu ve Harp’ı askeri komutanın gözünden kaçmasına yardım etmesi için manipüle ettiğini söyleyen Leo ile yeniden bir araya gelir. Harp’ı devirir ve onu, Sofiya’nın adamları tarafından alındığı yolun kenarında bırakır. Leo, ona kodları vermek için Koval ile buluşur, ancak Koval, Leo’nun kontrolü altındaki bir nükleer füze silosuna erişim izni vermeyi reddetmesinin ardından onu öldürür. Harp, Sofiya ve onun komutanına Leo’nun eylemleri hakkında bilgi verir ve Leo’nun, ülkenin gelecekte daha yıkıcı savaşlar yapmasını önlemek için Amerika Birleşik Devletleri’ne nükleer füzeleri fırlatmayı planladığını anlarlar. Arp, siloya sızmaya gönüllü olur ve Leo’nun ele geçirdiğini bulur. Leo’yu devre dışı bırakır, ancak Leo bir füzeyi fırlatmaya başlamadan önce değil. Füze fırlatılmadan önce silo bir drone saldırısıyla yok edilirken Harp kaçar ve komutanından övgü alarak Nathaniel Kampına döner.

Outside The Wire Filmi Yapım Süreci

Film Haziran 2019’da, Anthony Mackie’nin başrolde ve yapımcılığını ve Mikael Håfström’ün yönetmenliğini üstlenecek şekilde duyuruldu.Damson Idris ve Emily Beecham sonraki ay kadroya katıldı. Michael Kelly ve Pilou Asbæk daha sonra imzaladı. Çekimler Ağustos 2019’da Budapeşte civarında başladı ve sekiz hafta sürdü.

Outside The Wire – Netflix Filmleri Fotoğrafları

facebook üzerinde paylaş
twitter üzerinde paylaş
linkedin üzerinde paylaş
whatsapp üzerinde paylaş
pinterest üzerinde paylaş
email üzerinde paylaş

Outside The Wire – Netflix Filmleri Yorumları

Yorum yapın

Bunlarda hoşunuza gidebilir :)

Netflix Filmleri

Split

Split Filminin Konusu Split, 2016 Amerikan psikolojik korku gerilim filmi ve M. Night Shyamalan tarafından yazılan, yönetilen ve prodüktörlüğünü yapan, James McAvoy, Anya Taylor-Joy ve

Tüm Detaylar »
Netflix Dizileri

Lupin

Lupin, George Kay ve François Uzan tarafından 8 Ocak 2021’de Netflix’te yayınlanan bir Fransız Suç, Aksiyon, Drama web televizyon dizisidir. Dizi iki bölüm halinde yayınlanan

Tüm Detaylar »
Netflix Filmleri

Facia Üçlü

Facia Üçlü, birbirinden bitirim olan üç arkadaşın yaşadığı maceraları konu ediyor. Genç bir adam olan Emre, dedesinden kalan parayı ivedi bir şekilde ele geçirmenin hayalini

Tüm Detaylar »
Netflix Filmleri

Kahramanlık Sırası Bizde

Kahramanlık Sırası Bizde dizisinde Dünyayı istila eden uzaylılar, süper kahramanları kaçırdığında gözler onların çocuklarına çevrilir. Hükümet, süper kahramanların çocuklarını koruma altına almak için onları güvenli

Tüm Detaylar »
tr_TRTurkish

NETFLİX DİZİLERİ

NETFLİX DİZİ VE FİLM İZLEME ÖNERİLERİ