Netflix Dizi ve Film Önerileri

sosyal medyada paylaş :)

facebook üzerinde paylaş
twitter üzerinde paylaş
linkedin üzerinde paylaş
whatsapp üzerinde paylaş
pinterest üzerinde paylaş
email üzerinde paylaş

Netflix parti eklentisi Netflix’i birlikte izlemenin yeni bir yolu

Netflix Party, netflix’i arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak izlemenin yeni bir yoludur. Netflix Party, video oynatmayı senkronize eder ve en sevdiğiniz Netflix şovlarına grup sohbeti ekler.

10.000.000’dan fazla kişinin kullandığı netflix parti uygulamasıyla arkadaşlarınızla bağlantı kurmak ve uzun soluklu film geceleri ve izleme partilerine ev sahipliği yapmak çok kolaylaştı.

Netflix Parti Nedir? Nasıl Kullanılır

Sosyal izolasyonun çok mühim olduğu ve vaktimizi evde geçirdiğimiz bu günlerde arkadaşlarımızla sosyalleşmek için internet tabanlı teknolojileri kullanıyoruz. Teknoloji firmaları de kullanıcıları evde kalmaları konusu ile ilgili teşvik etmek için bu tarz teknolojileri bir bir döneme sokuyor. Bunlardan bir yenisi de Netflix Parti özelliği. Peki Netflix Parti nedir? Netflix Parti nasıl kullanılır ?

Netflix gibi platformlarda ortak bir şekilde içerik izlemek için kullanıcılar arayış içerisinde. Netflix Party bunun için geliştirildi. Netflix Party üçüncü doğrultu eklenti yazılımı Chrome tarayıcısında kullanılıyor. Tarayıcıya eklentiyi kurduktan sonra içerikler kullanıcılar arasında senkronize ediliyor ve cümle alem tıpkı içeriği izleyebiliyor. Eklenti kurulduktan sonra Netflix sayfasında bir içeriği açmak ve uzantı çubuğundaki NP simgesine tıklamak yeterli. Burada çıkan adresi dostlarınızla paylaştıktan sonra arkadaşlarınız dahi NP simgesine tıkladığında oturuma katılıyor. Ayrıca bir muhabbet odası dahi ekleniyor. Netflix Party eklentisi dışında Watch2Gether, Metastream, Airtime, RAVE gibi eklenti ve programlar dahi sahip olunan. Bunlar birçok içerik platformunda ve pratikte ortak izleme desteği sunuyor.

Netflix Party eklentisi ile, tıpkı filmi sevgilinizle beraber izlermiş gibi izleyip, ani tepkilerinizi birbirinizle paylaşabileceksiniz. Hatta arkadaş grubunuz varsa, netflix parti uygulaması sayesinde muhabbet havasında hoş bir ortam dahi oluşturabilirsiniz.

Netflix Parti Nasıl Çalışır ?

  1. Netflix Party’i yüklemek için “Netflix Partisini Yükle” düğmesini tıklayarak başlayın .
  2. Chrome Web Mağazası’na yönlendirildikten sonra, Netflix Party kurulumunu tamamlamak için “Chrome’a ​​Ekle” yi tıklayın .
  3. Netflix Party’i yükledikten sonra , adres çubuğunuzun yanında “NP” düğmesini görmelisiniz. “NP” düğmesini görmüyorsanız, adres çubuğunun yanında bulunan bulmaca simgesine tıklayın ve “NP” düğmesini Chrome araç çubuğunuza sabitleyin .
  4. Netflix’in web sitesine gidin. İzlemek istediğiniz herhangi bir şovu seçin ve videoyu oynatmaya başlayın.
  5. Partinizi oluşturmak için adres çubuğunun yanında bulunan kırmızı “NP” simgesine tıklayın. Ardından partiyi başlatmak için “Partiyi Başlat” ı tıklayın ve arkadaşlarınızı davet etmek için parti URL’sini paylaşın.
  6. Bir partiye katılmak için, Netflix web sitesine yönlendirilecek olan parti URL’sine tıklayın. Ardından adres çubuğunun yanındaki “NP” düğmesine tıklayın ve partiye otomatik olarak katılmalısınız.
Netflix Party Nedir Ne ise Yarar

Dünya genelinde milyonlarca ademoğlu salgından korunmak için evlerine kapandı ve sosyal izolasyon uyguluyor. Ancak sosyalleşme de epey büyük bir gereksinim. Teknoloji şirketlerinin birtakım hizmetleri bu gereksinimi dijital ortamda gidermemize izin veriyor. Netflix Party, arkadaşlarımızla beraber film izlememize olanak sağlayan bir eklenti. Bu eklenti üzerinden arkadaşlarımızla beraber seçilen bir dizi yahut filmi izleyebiliyor ve platform üzerinden muhabbet edebiliyoruz. Böylece fiziki olarak beraber olamasak dahi tıpkı zevklere sahip olduğumuz arkadaşlarımızla dijital sosyalleşme olanağına sahip olabiliyoruz.

facebook üzerinde paylaş
twitter üzerinde paylaş
linkedin üzerinde paylaş
whatsapp üzerinde paylaş
pinterest üzerinde paylaş
email üzerinde paylaş

İzlemek İsteyeceğiniz netflix dizileri

Lupin

Lupin, George Kay ve François Uzan tarafından 8 Ocak 2021’de Netflix’te yayınlanan bir Fransız Suç,

Dizi İzle »
The OA Afis
The OA

The OA, bilim kurgu, doğaüstü ve fantastik unsurlarla dolu bir Amerikan gizemli drama televizyon dizisidir.OA,

Dizi İzle »
Insatiable Afis
Insatiable

Insatiable, Dallas Roberts ve Debby Ryan’ın başrol oynadığı Lauren Gussis tarafından yaratılan bir Amerikan karanlık

Dizi İzle »
Narcos Afis
Narcos

Narcos, Chris Brancato, Carlo Bernard ve Doug Miro tarafından yaratılan ve üretilen bir Amerikan suç

Dizi İzle »
Timeless Afis
Timeless

Timeless, 3 Ekim 2016’da NBC’DE prömiyeri yapılan bir Amerikan bilim kurgu televizyon dizisidir. Abigail Spencer,

Dizi İzle »

Diğer Blog Yazıları

netflix parti eklentisi

Netflix Parti Nedir ? Nasıl Yapılır

Netflix parti eklentisi Netflix’i birlikte izlemenin yeni bir yolu Netflix Party, netflix’i arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak izlemenin yeni bir yoludur. Netflix Party, video oynatmayı senkronize eder

Lucifer dizisi eve hakkında herşey

Lucifer Eve

Lucifer Eve hakkında merak ettiğiniz herşeyi sizin için derledik. Lucifer Eve Gerçek Adı  : Inbar Lavi       Inbar Lavi dizideki Rolü : Eve (Havva)

The Rain

The Rain 3. Sezon

Biri dünyayı kurtarmak, diğeri yeni bir dünya yaratmak istiyor. Rasmus ve Simone arasındaki savaş, insanlıktan geriye kalanları kurtarmak için verdikleri mücadeleyle tekrar başlıyor. Virüs durdurulabilir. Ama bunun bir bedeli var. Sona hazırlanın.

dark

Dark 3. sezon ne zaman netflix’de yayınlanacak

Dark 3. Sezon Fragmanı Umarım hazırsınızdır çünkü Dark 3.Sezon bu hafta sonu geri geliyor. Baran Bo Odar ve Jantje Friese tarafından yaratılan “Dark”, ilk olarak

tr_TRTurkish

NETFLİX DİZİLERİ

NETFLİX DİZİ VE FİLM İZLEME ÖNERİLERİ