Netflix Dizi ve Film Önerileri

Bu diziyi arkadaşına gönder
facebook üzerinde paylaş
twitter üzerinde paylaş
linkedin üzerinde paylaş
whatsapp üzerinde paylaş
pinterest üzerinde paylaş
email üzerinde paylaş
2017

Yayınlanma Tarihi

İmdb Puanı : 7.3

89.048 Kişi oyladı

Kaç Sezon : 1

Kaç Bölüm : 8

16+

Üzeri yaş için uygundur

Işınla Beni Scotty :)

Marvel’s The Defenders Konusu

Tehlikeli bir tuzak New York City’yi tehdit ettiğinde Daredevil, Luke Cage , Jessica Jones ve Iron Fist ortak düşmanlarına karşı beraber bir güç birliği yaparlar.

Marvel’s The Defenders Fragmanı

Video oynatmak

Marvel’s The Defenders Oyuncuları

Oyuncu Adı:
Charlie Cox
Dizi Rolü:
Matt Murdock
Oyuncu Adı:
Krysten Ritter
Dizi Rolü:
Jessica Jones
Oyuncu Adı:
Mike Colter
Dizi Rolü:
Luke Cage
Oyuncu Adı:
Finn Jones
Dizi Rolü:
Danny Rand
Oyuncu Adı:
Elodie Yung
Dizi Rolü:
Elektra Natchios
Oyuncu Adı:
Jessica Henwick
Dizi Rolü:
Colleen Wing

Marvel’s The Defenders Hakkında Detaylı Bilgi

Marvel’s the Defenders, Netflix için Douglas Petrie ve Marco Ramirez tarafından oluşturulan bir Amerikan yayın televizyon mini dizisidir. Aynı adı taşıyan süper kahraman ekibini oluşturan Marvel Comics karakterleri Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist’e dayanıyor. Marvel sinematik evreninde (MCU) yer alır ve franchise filmlerinin sürekliliğini kabul eder. Mini diziler, Marvel ve Netflix’ten birbirine bağlı birkaç dizi için bir geçit etkinliğidir. ABC Studios, Nine and a Half Fingers, Inc. ile birlikte Marvel Television tarafından üretildi. ve Goddard Tekstil, Ramirez showrunner olarak görev yapıyor.

Dizide Charlie Cox, Matt Murdock / Daredevil, Jessica Jones olarak Krysten Ritter, Luke Cage olarak Mike Colter ve Danny Rand / Iron Fist olarak Finn Jones rollerini bireysel serilerinden yeniden canlandırıyor. Ayrıca Eka Darville, Elden Henson, Jessica Henwick, Simone Missick, Ramón Rodríguez, Rachael Taylor, Deborah Ann Woll, Élodie Yung, Rosario Dawson ve Scott Glenn’in yanı sıra Sigourney Weaver’ın önceki serilerinden de geri dönüyor. Gelişme 2013’ün sonlarında başladı ve Cox ilk aktör Mayıs 2014’te rol aldı. Petrie ve Ramirez, daredevil’in ikinci sezonu için bunu yaptıktan sonra Nisan ayında showrunners olarak katıldı. Petrie, Ekim 2016’dan Mart 2017’ye kadar New York’ta gerçekleşen çekimlerin başlamasıyla ayrıldı. Sinematografi ve tasarım çalışmaları, karakterlerin bireysel serilerinden farklı renk paletlerini oluşturdu ve bunları takım oluşturulurken birleştirdi.

The Defenders prömiyeri 31 Temmuz 2017’de New York’ta gerçekleşti ve sekiz bölüm 18 Ağustos’ta Netflix’te yayınlandı. Eleştirmenler, farklı Savunucuların yanı sıra Weaver’ın performansı arasındaki dinamikleri vurgulayan crossover hakkında çoğunlukla olumluydu, ancak genel hikaye, pacing ve elin kötü adamlar olarak kullanılmasından genellikle hayal kırıklığına uğradılar. Üçüncü taraf analizleri, mini dizilerin en az görüntülenen Marvel Netflix serisi olduğunu ve netflix’e göre piyasaya sürüldüğü sırada dünya çapında üçüncü en “tıkınırcasına yarışan” dizi olmasına rağmen, hafta içi en büyük düşüşe sahip olduğunu gösterdi.

Marvel’s The Defenders Fotoğrafları

Marvel’s The Defenders Dizisi Tüm Sezon ve Bölümleri

Marvel’s The Defenders Kaç Sezon?

1 Sezondan oluşuyor.

Marvel’s The Defenders Kaç Bölüm?

8 Bölümden oluşuyor.

Marvel’s The Defenders 1.Sezon Bölümleri


Tehlikeli bir tuzak New York City'yi tehdit ettiğinde Daredevil, Luke Cage , Jessica Jones ve Iron Fist ortak düşmanlarına karşı beraber bir güç birliği yaparlar.
 • 1 .Bölüm Baş Harfi K
 • Yollarının kesişmek üzere olduğunun farkında olmayan Matt Murdock, Jessica Jones, Luke Cage ve Danny Rand, suçluları araştırıp adaletsizliğe karşı savaşır.
 • 2 .Bölüm Yaman Sağ Kroşe
 • Yeni komplo şekillenir. Matt eski alışkanlıkları bırakmanın zor olduğunu anlar. Jessica boyundan büyük işlere kalkışır. Luke bir ipucunu takip eder. Danny dengini bulur.
 • 3 .Bölüm En Kötü Tavır
 • Elektra'nın sırları ortaya çıkar. Danny, taktiğini değiştirir. Matt, Jessica'ya birkaç yasal tavsiyede bulunur. Luke, Beyaz Şapkalı adamı arar.
 • 4 .Bölüm Royal Dragon
 • Bir akşam yemeğinde birbirlerini tanıma fırsatı bulan Defenders, davetsiz misafirlerle karşılaşır. Üstelik bu konukların hiçbiri iyi niyetli değildir.
 • 5 .Bölüm Siper Al
 • Elektra'nın sadakati sorgulanır. Colleen, eski bir tanıdığıyla çatışır. Luke, nasıl dövüşmesi gerektiğini bildiğini kanıtlar.
 • 6 .Bölüm Küller, Küller
 • Stick'in bir teorisi vardır. Danny, kendini dışarıda bırakılmış bulur. Alexandra, lider olmanın kolay olmadığını öğrenir.
 • 7 .Bölüm Hapishane Yemeği
 • Matt, Jessica ve Luke, gözü kara bir arama başlatır. Colleen ve Claire kahramanlık üzerine tartışır. Elektra, çok önemli bir müttefiki kazanmaya çalışır.
 • 8 .Bölüm The Defenders
 • New York bir felakete yaklaşırken Elektra duvarın arkasında ne olduğunu görür. Defenders, kenti kurtarmak için son bir hamle yapar.
 • facebook üzerinde paylaş
  twitter üzerinde paylaş
  linkedin üzerinde paylaş
  whatsapp üzerinde paylaş
  pinterest üzerinde paylaş
  email üzerinde paylaş
  Fotoğraf KaynağıIMDB

  Marvel’s The Defenders Yorumları

  Yorum yapın

  Netflix dizi önerileri

  Netflix Filmleri

  Split

  Split Filminin Konusu Split, 2016 Amerikan psikolojik korku gerilim filmi ve M. Night Shyamalan tarafından yazılan, yönetilen ve prodüktörlüğünü yapan, James McAvoy, Anya Taylor-Joy ve

  Tüm Detaylar »
  Netflix Dizileri

  Lupin

  Lupin, George Kay ve François Uzan tarafından 8 Ocak 2021’de Netflix’te yayınlanan bir Fransız Suç, Aksiyon, Drama web televizyon dizisidir. Dizi iki bölüm halinde yayınlanan

  Tüm Detaylar »
  Netflix Filmleri

  Facia Üçlü

  Facia Üçlü, birbirinden bitirim olan üç arkadaşın yaşadığı maceraları konu ediyor. Genç bir adam olan Emre, dedesinden kalan parayı ivedi bir şekilde ele geçirmenin hayalini

  Tüm Detaylar »
  tr_TRTurkish

  NETFLİX DİZİLERİ

  NETFLİX DİZİ VE FİLM İZLEME ÖNERİLERİ