Netflix Dizi ve Film Önerileri

Bu diziyi arkadaşına gönder
facebook üzerinde paylaş
twitter üzerinde paylaş
linkedin üzerinde paylaş
whatsapp üzerinde paylaş
pinterest üzerinde paylaş
email üzerinde paylaş
2021

Yayınlanma Tarihi

İmdb Puanı : 7,8

10.614 Kişi oyladı

Kaç Sezon : 1

Kaç Bölüm : 5

16++

Üzeri yaş için uygundur

Işınla Beni Scotty :)

Lupin Konusu

Arsène Lupin’in maceralarından ilham alan centilmen hırsız Assane Diop, zengin bir ailenin uğradığı adaletsizlik nedeniyle babasının intikamını almaya koyulur.

Lupin Fragmanı

Video oynatmak

Lupin Oyuncuları

Oyuncu Adı:
Omar Sy
Dizi Rolü:
Assane Diop
Oyuncu Adı:
Vincent Londez
Dizi Rolü:
Capitaine Romain Laugier
Oyuncu Adı:
Antoine Gouy
Dizi Rolü:
Benjamin Ferel

Lupin Hakkında Detaylı Bilgi

Lupin, George Kay ve François Uzan tarafından 8 Ocak 2021’de Netflix’te yayınlanan bir Fransız Suç, Aksiyon, Drama web televizyon dizisidir. Dizi iki bölüm halinde yayınlanan 10 bölümden oluşmaktadır. Dizide Omar Sy, Maurice Leblanc tarafından yaratılan bir karakter olan Arsène Lupin’in maceralarından ilham alan bir adam olan Assane Diop rolünde.

Lupin Dizisinin Konusu

Hikaye, senegalli bir göçmenin çocuğuna daha iyi bir yaşam sürmek için Fransa’ya gelen tek oğlu olan profesyonel hırsız Assane Diop’u anlatıyor. Assane’nin babası, işvereni, zengin ve güçlü Hubert Pellegrini tarafından pahalı bir elmas kolyeyi çalmakla suçlanır ve hapishane hücresinde utançtan kendini asarak genç Assane’yi yetim bırakır. Yirmi beş yıl sonra, babasının ona doğum gününde verdiği beyefendi hırsız Arsène Lupin hakkında bir kitaptan esinlenen Assane, karizmasını ve hırsızlık, hile ve kılık değiştirme ustalığını Hubert’inkini açığa çıkarmak için Pellegrini ailesinden intikam almak için yola çıktı. Suçlar.

Lupin Fotoğrafları

Lupin Dizisi Tüm Sezon ve Bölümleri

Lupin Kaç Sezon?

1 Sezondan oluşuyor.

Lupin Kaç Bölüm?

5 Bölümden oluşuyor.

Lupin Bölümleri


 • 1 .Bölüm No. 1
 • Trajik bir adaletsizlikten yıllar sonra, Assane elmas bir kolye çalarak hesabını ve bir borcu kapatmak ister, ancak soygun beklenmedik bir yola girer.
 • 2 .Bölüm No. 2
 • Assane, Babakar'ın ölümüyle ilgili ona bir ipucu veren Comet ile temas kurmak için plan yapar. Anne Pellegrini, geçmişle ilgili her şeyi itiraf eder.
 • 3 .Bölüm No. 3
 • Assane, Komiser Dumont ile yüzleşir ve polisi yanıltmak için tuzak kurar. Hubert Pellegrini'nin Babakar'ı kaderiyle bağlantısı gün yüzüne çıkar.
 • 4 .Bölüm No. 4
 • Assane, Hubert'in suçluluğunu kanıtlayan delilleri ele geçirmek için bir gazeteciden yardım ister. Memur Guédira, Louvre soygunuyla ilgili noktaları birleştirir.
 • 5 .Bölüm No. 5
 • Claire ve Raoul ile Étretat yolunda olan Assane, istenmeyen biriyle karşılaşır. Assane, Yüzbaşı Laugier'e bir mesaj gönderir.
 • facebook üzerinde paylaş
  twitter üzerinde paylaş
  linkedin üzerinde paylaş
  whatsapp üzerinde paylaş
  pinterest üzerinde paylaş
  email üzerinde paylaş
  Fotoğraf KaynağıIMDB

  Lupin Yorumları

  Yorum yapın

  Netflix dizi önerileri

  Netflix Filmleri

  Split

  Split Filminin Konusu Split, 2016 Amerikan psikolojik korku gerilim filmi ve M. Night Shyamalan tarafından yazılan, yönetilen ve prodüktörlüğünü yapan, James McAvoy, Anya Taylor-Joy ve

  Tüm Detaylar »
  Netflix Filmleri

  Facia Üçlü

  Facia Üçlü, birbirinden bitirim olan üç arkadaşın yaşadığı maceraları konu ediyor. Genç bir adam olan Emre, dedesinden kalan parayı ivedi bir şekilde ele geçirmenin hayalini

  Tüm Detaylar »
  Netflix Filmleri

  Kahramanlık Sırası Bizde

  Kahramanlık Sırası Bizde dizisinde Dünyayı istila eden uzaylılar, süper kahramanları kaçırdığında gözler onların çocuklarına çevrilir. Hükümet, süper kahramanların çocuklarını koruma altına almak için onları güvenli

  Tüm Detaylar »
  tr_TRTurkish

  NETFLİX DİZİLERİ

  NETFLİX DİZİ VE FİLM İZLEME ÖNERİLERİ