NETFLİX DİZİLERİ

sosyal medyada paylaş :)

facebook üzerinde paylaş
twitter üzerinde paylaş
linkedin üzerinde paylaş
whatsapp üzerinde paylaş
pinterest üzerinde paylaş
email üzerinde paylaş

Lucifer Eve hakkında merak ettiğiniz herşeyi sizin için derledik.

Lucifer Eve Gerçek Adı  : Inbar Lavi       Inbar Lavi dizideki Rolü : Eve (Havva)

Eve luficer Netflix dizisindeki bir karakterin adıdır. 

Eve (havva) Lucifer Netflix Dizisi’ne dördüncü sezonda dahil olan bir karakter . Tanrı tarafından yaratılan ilk kadın insan Eve, merhum Adem’in ikinci karısı ve merhum Cain ve Abel’in annesi . 

Lucifer dizisinin konusu, Cehennemin Efendisi olmaktan artık bıkmış olan şeytanın, Los Angeles’a yerleşip, bir gece kulübü açması ve bir dedektifle yolları kesiştikten sonra, onlara özel şeytan yetenekleri ile danışmanlık yapması olarak özetleyebiliriz.

Eve(Havva)'nın lucifer dizisindeki hikayesi

Eve, ilk karısı Lilith’ten ayrıldıktan sonra Adem’in yeni eşi olarak yaratıldı. Bir noktada, Eve ve Adam bir araya geldi ve ikisi de hala birbirleriyle evliyken Eve Lucifer Morningstar ile cinsel ilişkiye girdi. Eve’nin Adem’den Cain ve Abel adında iki oğlu doğdu . Adem ve Havva yeryüzünde öldüklerinde, Gümüş Kent’in ilk insan sakinleri oldular.

Eve, Cennette Adam’la evli olarak bir sonsuzluk geçirdi, onun olmasını istediği kadın olmak için elinden geleni yaptı, ancak asla başarılı olamadı. Havva bir şekilde Cennetten kaçmanın bir yolunu keşfetti ve kendi genç görünümünde yeryüzünde yeniden doğdu.

Cennetten kaçan Eve, Lucifer’i  Lux kulübüne kadar takip eder ve biran önce kız arkadaşı olmaya çalıştığı bölüm olan ” Eve Hakkında Her Şey” bölümündeki maceralarına öncülük eder .

“Cehennemin Yeni Kralı kim? ” bölümünde Eve’nin, Lucifer’a sahip olma arzusunu Lucifer ve Chloe farkeder. Ama daha sonra Charlie’nin şeytanlarla birlikte Lucifer’in yerini almaya zorlanmasını önlemede onlara yardımcı olarak kendini kurtarır . Tüm bunlardan sonra İnsanların duygularıyla çok fazla ilgilenmediğini gören Eve, Dünya’yı keşfetmeye ve gerçekte kim olduğunu anlamaya karar verir.

Eve'nin Kişiliği

Eve, Adam’la evliliğinden sıkılan ve onları öngörülemez ve heyecan verici bulduğu bir zamana geri dönmek isteyen enerjik bir parti kızı. Ayrıca Lucifer’i derinden özlüyor. Lucifer, Havva’yı “şaşırtıcı” ve aynı zamanda Şeytan olduğu gerçeğini takdir eden kişi olarak tanımlar.

Eve ayrıca Lucifer’a, “zaten mükemmelsin” diyerek değişmesi gerekmediğini telkin eder. Bununla birlikte, Lucifer’e olan sevgisi neredeyse tamamen bahçede ilk tanıştıklarında kim olduğuna dayanıyor. Lucifer’in cehennemde geçirdiği tüm yıllardan sonra değiştiğini fark edemedi. Sevgisi o kadar güçlü ki, ilk ayrılma girişimlerini fark etmedi ve sonunda ayrıldıklarında, Kral ve Kraliçe olarak yaşamak için cehenneme dönmeye ikna etmek için şeytanları çağırmak da dahil olmak üzere geri alabilecek her şeyi denedi. Bu saplantı yüzünden Maze’nin romantizm girişimlerini asla fark etmedi.

Eve’nin Lucifer’a olan sevgisi, oğlu Cain’i öldürdüğünü bilerek onunla tekrar bir araya gelirken kendi çocuklarına olan sevgisinden daha ağır basar gibi görünüyor.

Lucifer Eve Fotoğrafları

facebook üzerinde paylaş
twitter üzerinde paylaş
linkedin üzerinde paylaş
whatsapp üzerinde paylaş
pinterest üzerinde paylaş
email üzerinde paylaş

İzlemek İsteyeceğiniz netflix dizileri

Lucifer-Netflix-Dizisi-Afis
Lucifer

Lucifer Nasıl Yayınlandı? Lucifer, Tom Kapinos tarafından yaratılan  fantastik  Amerikan polisiye ve komedi-drama dizisidir. İlk sezonu ve bölümü 25

Dizi İzle »
Sex Education

Sex Education , Laurie Nunn tarafından oluşturulan bir İngiliz komedi-drama web televizyon dizisidir. Asa Butterfield’in

Dizi İzle »

Diğer Blog Yazıları

Netflix Parti Nedir ? Nasıl Yapılır

Netflix parti eklentisi Netflix’i birlikte izlemenin yeni bir yolu Netflix Party, netflix’i arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak izlemenin yeni bir yoludur. Netflix Party, video oynatmayı senkronize eder

Lucifer Eve

Lucifer Eve hakkında merak ettiğiniz herşeyi sizin için derledik. Lucifer Eve Gerçek Adı  : Inbar Lavi       Inbar Lavi dizideki Rolü : Eve (Havva)

Netflix En Çok İzlenen Filmler

Netflix Filmleri 2020 Film Önerile

Netflix, bugüne kadar en çok izlenen 10 orijinal filmini açıkladı. İşte İzleyicilere göre en iyi netflix filmleri

The Rain 3. Sezon

Biri dünyayı kurtarmak, diğeri yeni bir dünya yaratmak istiyor. Rasmus ve Simone arasındaki savaş, insanlıktan geriye kalanları kurtarmak için verdikleri mücadeleyle tekrar başlıyor. Virüs durdurulabilir. Ama bunun bir bedeli var. Sona hazırlanın.

Dark 3. sezon ne zaman netflix’de yayınlanacak

Dark 3. Sezon Fragmanı Umarım hazırsınızdır çünkü Dark 3.Sezon bu hafta sonu geri geliyor. Baran Bo Odar ve Jantje Friese tarafından yaratılan “Dark”, ilk olarak

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish

NETFLİX DİZİLERİ