NETFLİX DİZİLERİ

sosyal medyada paylaş :)

facebook üzerinde paylaş
twitter üzerinde paylaş
linkedin üzerinde paylaş
whatsapp üzerinde paylaş
pinterest üzerinde paylaş
email üzerinde paylaş

Dark 3. Sezon Fragmanı

Video oynatmak

Umarım hazırsınızdır çünkü Dark 3.Sezon bu hafta sonu geri geliyor.

Baran Bo Odar ve Jantje Friese tarafından yaratılan “Dark”, ilk olarak 1 Aralık 2017’de yayınlandı. Yaratılan bu Alman bilim kurgu gerilim filmi, Netflix’teki en ilginç ve bağımlılık yapan şovlardan birine dönüştü. Dark, babasının neden kendini öldürdüğünü anlamaya çalışan bir genç çocuk hakkında bir hikaye olarak başladı.

Dark 3. sezon
Dark 3. sezon

Dark 3. Sezon Çıkış Tarihi ne zaman?

Dark 3. sezon 27 haziran 2020’de netflix’de olacak. Tam bir ay önce 26 Mayıs’ta Netflix 3.sezon için bir fragman yayınladı “Son başlangıçtır. Başlangıç ise son . 27 Haziran’da Dark geri geliyor.” bu fragman ile akıllardaki soru işaretleri de kaybolmuş oldu.

Dark 3. Sezon Ne zaman Netflix’te olacak?

Dark Season 3’teki tüm 10 bölüm, 27 Haziran Cumartesi günü netflix’de olacak.

Dark 3. sezon ne zaman netflix'de olacak?
Dark 3. sezon ne zaman netflix’de olacak?

Dark 3. Sezonda Neler Olacak?

Geçen sezonun finali twist sonra twist ile doluydu. Gizemli Adam (Dietrich Hollinderbäumer) jonas’ın (Louis Hofmann) kaprislerinden korkan bütün bir sezonu geçirdikten sonra gerçeği öğrendi: Adam aslında kendisinin gelecekteki bir versiyonuydu. Eğer bu yeterince kafa karıştırıcı değilse, gelecekteki Jonas Jonas’ın asla yapamayacağı bir şeyi yaptı ve hayatının aşkını öldürdü, Martha (Lisa Vicari).

Martha öldükten birkaç dakika sonra bir başkası ortaya çıktı. Dark’ın son anlarında, Jonas’ın onu kurtarması için başka bir dünya olduğunu öğrendik. Bu yeni bölüm Jonas ve Martha kıyameti durdurmaya çalışırken bu iki dünyaya ne olduğunu anlatacak. Dedikleri gibi, son başlangıç ve başlangıç sondur.

Kendi başına, Dark 3.sezon çok karmaşık, çok kafa karıştırıcı ve iyi bir sezon olarak adlandırılamayacak kadar garip görünüyor. Bununla birlikte, ilk iki sezon bağlamında, bilim kurgu televizyon tarihinin en iyi son sezonlarından biri olarak düşebilir.

Dark 3. Sezon Bölümleri

DARK 3.SEZON BÖLÜM 1: “DEJA-VU”
DARK 3.SEZON BÖLÜM 2: “HAYATTA KALANLAR”
DARK 3.SEZON BÖLÜM 3: “ADAM VE HavVA”
DARK 3.SEZON BÖLÜM 4: “ORIGIN”
DARK 3.SEZON BÖLÜM 5: “YAŞAM VE ÖLÜM”
DARK 3.SEZON BÖLÜM 6: “IŞIK VE KARANLIK”
DARK 3.SEZON BÖLÜM 7: “IN BETWEEN”
DARK 3.SEZON BÖLÜM 8: “PARADISE”

facebook üzerinde paylaş
twitter üzerinde paylaş
linkedin üzerinde paylaş
whatsapp üzerinde paylaş
pinterest üzerinde paylaş
email üzerinde paylaş

İzlemek İsteyeceğiniz netflix dizileri

Lucifer-Netflix-Dizisi-Afis
Lucifer

Lucifer Nasıl Yayınlandı? Lucifer, Tom Kapinos tarafından yaratılan  fantastik  Amerikan polisiye ve komedi-drama dizisidir. İlk sezonu ve bölümü 25

Dizi İzle »
Sex Education

Sex Education , Laurie Nunn tarafından oluşturulan bir İngiliz komedi-drama web televizyon dizisidir. Asa Butterfield’in

Dizi İzle »

Diğer Blog Yazıları

Netflix Parti Nedir ? Nasıl Yapılır

Netflix parti eklentisi Netflix’i birlikte izlemenin yeni bir yolu Netflix Party, netflix’i arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak izlemenin yeni bir yoludur. Netflix Party, video oynatmayı senkronize eder

Lucifer Eve

Lucifer Eve hakkında merak ettiğiniz herşeyi sizin için derledik. Lucifer Eve Gerçek Adı  : Inbar Lavi       Inbar Lavi dizideki Rolü : Eve (Havva)

Netflix En Çok İzlenen Filmler

Netflix Filmleri 2020 Film Önerile

Netflix, bugüne kadar en çok izlenen 10 orijinal filmini açıkladı. İşte İzleyicilere göre en iyi netflix filmleri

The Rain 3. Sezon

Biri dünyayı kurtarmak, diğeri yeni bir dünya yaratmak istiyor. Rasmus ve Simone arasındaki savaş, insanlıktan geriye kalanları kurtarmak için verdikleri mücadeleyle tekrar başlıyor. Virüs durdurulabilir. Ama bunun bir bedeli var. Sona hazırlanın.

Dark 3. sezon ne zaman netflix’de yayınlanacak

Dark 3. Sezon Fragmanı Umarım hazırsınızdır çünkü Dark 3.Sezon bu hafta sonu geri geliyor. Baran Bo Odar ve Jantje Friese tarafından yaratılan “Dark”, ilk olarak

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish

NETFLİX DİZİLERİ