Netflix Dizi ve Film Önerileri

Bu diziyi arkadaşına gönder
facebook üzerinde paylaş
twitter üzerinde paylaş
linkedin üzerinde paylaş
whatsapp üzerinde paylaş
pinterest üzerinde paylaş
email üzerinde paylaş
2020

Yayınlanma Tarihi

İmdb Puanı : 9.0

7.494 Kişi oyladı

Kaç Sezon : 1

Kaç Bölüm : 8

18+

Üzeri yaş için uygundur

Işınla Beni Scotty :)

Bir Başkadır Konusu

Bir başkadır Netflix’te yayınlanan Berkun Oyan’nın kaleme aldığı bir dizi. Başrol oyuncuları öykü karayel, fatih artman, funda eryiğit, alican yücesoy, tülin özen, defne kayalar, bige önal ve settar tanrıöğen. İlk sezonu 8 bölüm olan dizi, farklı sosyo-ekonomik geçmişlerden olan ve İstanbul’un renkli ve canlı hayatında şaşırtıcı karşılaşmalarla yolları kesişen kendine özgü bir grup karakteri konu alıyor. şimdi ise ya yeni bir yola yürümek ya da karmaşık bir geçmişle hesaplaşmak zorunda kalacaklar.

Bir Başkadır Fragmanı

Video oynatmak

Bir Başkadır Oyuncuları

Oyuncu Adı:
Öykü Karayel
Dizi Rolü:
Meryem
Oyuncu Adı:
Fatih Artman
Dizi Rolü:
Yasin
Oyuncu Adı:
Funda Eryigit
Dizi Rolü:
Ruhiye
Oyuncu Adı:
Defne Kayalar
Dizi Rolü:
Peri
Oyuncu Adı:
Settar Tanriögen
Dizi Rolü:
Ali Sadi Hoca
Oyuncu Adı:
Tülin Özen
Dizi Rolü:
Gülbin

Bir Başkadır Hakkında Detaylı Bilgi


Bir başkadır netflix dizisi farklı sosyo-ekonomik geçmişlerden gelen ve İstanbul’un renkli ve canlı hayatında şaşırtıcı bir çok tesadüflerle yolları birleşen kendine özgü bir grup karakterin hayatını konu eden bir dizidir. Kahramanları, ya yeni bir yolu yürümek ya da karmaşık ve eski bir geçmişle hesaplaşmak zorunda kalmak arasında bir seçim bekliyor.

Ethos (Türkçe: bir Başkadır), Berkun Oya’nın yönettiği ve Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Defne Kayalar ve Tülin Özen’in başrollerini paylaştığı 2020 yapımı Türk drama web televizyon dizisidir. Gösteri 12 Kasım 2020’de Netflix’te yayınlandı ve toplam 8 Bölüm için bir sezondan oluşuyordu. İstanbul, Türkiye’de sahnelendi ve filme alındı ve çarpıcı koşullarda buluşan dramatik olarak farklı sosyo-kültürel geçmişlerden bir grup benzersiz karakterin hikayesini anlatıyor.

Bir Başkadır (Ethos), İstanbul’un eteklerinde yaşayan muhafazakar bir aileden yarı zamanlı bir Temizlikçi olan Meryem’in hikayesini anlatıyor. Bayılma büyüleri yaşar ve geçmişi Meryem’inkinden önemli ölçüde farklı olan bir psikiyatrist olan Peri’ye danışır: eğitimli, zengin ve laik ve açıkça dindar insanların önyargılı görüşlerine sahiptir. Peri, Türk toplumunda artan muhafazakarlıktan şikayet ettiği bir terapist görüyor. dizi, zengin ama depresif bir playboy, orta sınıf bir Kürt ailesi, bir pembe dizi oyuncusu, tecavüzden kurtulan, eski bir asker ve bir hoca ve Kapalı eşcinsel kızı da dahil olmak üzere çeşitli karakterler sunuyor.

Bir Başkadır Fotoğrafları

Bir Başkadır Dizisi Tüm Sezon ve Bölümleri

Bir Başkadır Kaç Sezon?

1 Sezondan oluşuyor.

Bir Başkadır Kaç Bölüm?

8 Bölümden oluşuyor.

Bir Başkadır 1.Sezon Bölümleri


Hayatları farklı, hayalleri farklı, korkuları farklı. Birbirlerinden çok farklı çok zıt görünseler de yolları birleştiğinde sınırlar ortadan kalkacak ve hepsi birbirinin hayatına bir şeyler katacak.
 • 1 .Bölüm 1.Bölüm
 • Gündelikçilik yapan Meryem zaman zaman baygınlık geçirmektedir. Tavsiye üzerine bir psikiyatriste gider. Ancak psikiyatrist Peri'nin sorularından biri onu rahatsız eder.
 • 2 .Bölüm 2.Bölüm
 • Yasin'in tavırları karşısında Ruhiye’nin durumu daha da kötüleşir. Peri ile Melisa'nın yolları kesişir. Meryem, Peri'ye iç dünyası hakkında ipuçları vermeye başlar.
 • 3 .Bölüm 3.Bölüm
 • Ruhiye'nin gördüğü rüya canını sıkar. Yasin, hocanın kızı Hayrunnisa ile karşılaşır. Melisa, Peri'ye ön yargılarıyla yüzleşmesini söyler. Gülbin, Sinan'ı gafil avlar.
 • 4 .Bölüm 4.Bölüm
 • Meryem, Peri'ye bir ünlüyle karşılaştığını anlatır. Gülbin ile ablası arasındaki gerilim doruk noktasına ulaşır. Yasin, Meryem'in Peri'yle görüşmesini yasaklar.
 • 5 .Bölüm 5.Bölüm
 • Meryem, Yasin'e Hayrunnisa ile ilgili sorular sorar. Hayrunnisa, yaşanan acı bir olayın ardından kendini suçlamaktadır. Ruhiye, Yasin ve Meryem köye doğru yola çıkar.
 • 6 .Bölüm 6.Bölüm
 • Gülbin, Peri'ye terapi seanslarını sonlandırmak istediğini söyler. Ruhiye geçmişindeki bir acıyı tekrar deşer. Biri gizlice Burcu'yu takip eder.
 • 7 .Bölüm 7.Bölüm
 • Hilmi ile Meryem yakınlaşmaya başlar. Semiha'nın evindeyken sarsıcı bir gerçeği öğrenen Ruhiye'nin tüm dünyası bir anda değişir.
 • 8 .Bölüm 8.Bölüm
 • Peri, Meryem'e her insanın bastırılmış duyguları olduğundan bahseder. Ruhiye ile Yasin birbirlerine içlerini döker. Hayrunnisa ise kendine yeni bir yol çizer.
 • facebook üzerinde paylaş
  twitter üzerinde paylaş
  linkedin üzerinde paylaş
  whatsapp üzerinde paylaş
  pinterest üzerinde paylaş
  email üzerinde paylaş
  Fotoğraf KaynağıIMDB

  Bir Başkadır Yorumları

  Yorum yapın

  Netflix dizi önerileri

  Netflix Filmleri

  Split

  Split Filminin Konusu Split, 2016 Amerikan psikolojik korku gerilim filmi ve M. Night Shyamalan tarafından yazılan, yönetilen ve prodüktörlüğünü yapan, James McAvoy, Anya Taylor-Joy ve

  Tüm Detaylar »
  Netflix Dizileri

  Lupin

  Lupin, George Kay ve François Uzan tarafından 8 Ocak 2021’de Netflix’te yayınlanan bir Fransız Suç, Aksiyon, Drama web televizyon dizisidir. Dizi iki bölüm halinde yayınlanan

  Tüm Detaylar »
  Netflix Filmleri

  Facia Üçlü

  Facia Üçlü, birbirinden bitirim olan üç arkadaşın yaşadığı maceraları konu ediyor. Genç bir adam olan Emre, dedesinden kalan parayı ivedi bir şekilde ele geçirmenin hayalini

  Tüm Detaylar »
  tr_TRTurkish

  NETFLİX DİZİLERİ

  NETFLİX DİZİ VE FİLM İZLEME ÖNERİLERİ